Świetna sylwetka w 90 dni

Wstań razem ze mną i poświeć czas na budowanie sylwetki kiedy inni jeszcze spią!

Zaskocz znajomych świetną sylwetką w czasie, w którym nikt nie będzie nawet podejrzewał, że Ty się zmieniasz.

Często ciężkie treningi nie przynoszą efektów bo są źle ułożone. Przyjdź za darmo o 5:31 do Trenera Łukasza Choińskiego na idealnie przygotowany trening i ciesz się idealną sylwetką w 90 dni!

To Tylko 15 minut!

W jaki sposób chcesz się stać osobą niezależną finansową, skoro nie potrafisz wyrobić w sobie nawyku dyscypliny? Doskonale wiem, że samemu jest bardzo trudno. Dlatego pojawił się pomysł zorganizowania grupowego wyzwania dla takich ludzi jak TY – którzy pragną wolności, ale potrzebują odrobiny motywacji do działania.

Wyzwanie, które trwa 555 dni wyzwala w człowieku nawyk samodyscypliny. Wstawanie codziennie o godzinie 5:55
i spotkania się z tysiącami osób, które na żywo meldują się na livie na Facebook’u.

Gwarantuję Ci, że uzależnisz się od porannego wstawania. Gwarantuję również, że zyskasz dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na realizowanie swoich własnych celów
i marzeń. Codziennie otrzymasz olbrzymią porcję wiedzy, inspiracji i motywacji nie tylko ode mnie, ale również od gości, których zapraszam na live, aby podzielili się swoim doświadczeniem.

Mogę Ci obiecać, że Twoje życie zmieni się nie do poznania. Ale warunek jest jeden – musisz tego chcieć. I wstawać codziennie o godzinie 5:55, żeby być z nami
na żywo.

Nie będzie łatwo, bo Twój umysł zacznie po paru dniach sabotaż i będziesz robił wszystko, żeby nie wstać. Przetrwaj to. Masz wsparcie moje i wszystkich tych ludzi, którzy codziennie rano wstają tak, jak Ty. Którzy obiecali sobie, podjęli DECYZJĘ, chcą, żeby coś w ich życiu zmieniło się na lepsze.

Obiecaj sobie, że będziesz jutro z nami. Wytrwaj minimum 7 dni a przekonasz się sam, czy było warto.

Jak dołączyć do POBUDKI MISTRZÓW

Codziennie o godzinie 5:31 jestem z Tobą na żywo podczas transmisji live w serwisie Facebook.

Dołącz do mnie już dziś!

 

Co daje mi
POBUDKA MISTRZÓW?

A ja intensywnie ćwiczę… wpadłam w rytm….jak coś zacznę to muszę skończyć….jestem konsekwentna.. nawet kotem mi towarzyszy w treningach :D:D:D dodaje mi to energii, siły i pewności siebie. Czasami dziadków na dole budzę ale spoko.

Ewa Targiel

4 cm mniej w pasie, 2 cm w nogach, jestem bardziej umieśniona, mniej zwisająca 😛 Efekty widoczne!.

Fortunata kiernicka

Twoja treningi pojawiły się w bardzo odpowiednim momencie. W 6 miesięcy na diecie prawie 30 kg. Redukcja – check! Teraz tężyzna fizyczna. Dzięki wam. Dziękuje, że jesteś!

Marcin Zbigniem latkowski

ŁUKASZ CHOIŃSKI

Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalnosci fitness, trenerem personalnym, doradcą dietetycznym i szkoleniowcem fitness z ponad 15-letnim stazem. Ukończyłem studia na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na kierunku Automatyka i Robotyka ze specjalnością Biomechanika i Sprzęt Medyczny.

Stacjonuje na śląsku gdzie mieszkam i pracuje. Przez te wszystkie lata pomagalem niezliczonej ilości osób w pracy nad ich wymarzoną sylwetką w Polsce a wcześniej zagranicą (zarówno jesli chodzi o redukcje tkanki tłuszczowej, jak i budowę masy mięśniowej) w podejściu indywidualnym oraz podczas zajęć grupowych, czasem trenując nawet 300 osób na raz. Współtworzy szkołe instruktorów fitness FitAcademy.pl.
 
Tworzę skuteczne programy treningowe i plany dietetyczne, o czym przekonały się setki moich podopiecznych. Oczywiście nie zapominam o własnym rozwoju, biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
Bardzo interesuje mnie psychologia, a w szczególności zmiana nawyków i motywacja, które to są głownymi czynnikami decydującymi o sukcesie w kształtowaniu sylwetki. Kreowanie siebie tak na prawdę zaczyna się w głowie.

Jeśli Twoje zdrowie, sylwetka i samopoczucie są dla Ciebie ważne i chciałabyś je poprawić lub utrzymać w świetnej formie – to gorąco Cię zapraszam do dołączenia do mojej społeczności.