Człowiek przychodzi na świat po to, aby być szczęśliwym...

Człowiek przychodzi na świat po to, aby być szczęśliwym. Jednak, czy wiesz, co realnie musi się wydarzyć, żeby poczuć pełnię życia? W Heksagonie Szczęścia jest 6 obszarów, których ułożenie w odpowiedniej harmonii powoduje, że jesteśmy w stanie doznać prawdziwego szczęścia, a należą do nich: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty (PRO*), czas dla siebie, relacje i zdrowie.

Czym jest Klubokawiarnia Klubu 555

Klubokawiarnia Klubu 555 to miejsce, w którym możesz napić się pysznej kawy, herbaty czy czekolady, jednocześnie rozwijając swoje życie, korzystając z inspirujących wydarzeń i materiałów dostępnych na miejscu. Możesz spotkać się tu w miłej atmosferze zarówno z innymi Klubowiczami, swoimi znajomymi, jak i naszymi ekspertami czy doradcami rozwoju osobistego.

Misją Klubokawiarni Klubu 555 jest stworzyć przestrzeń dla wszystkich, którzy chcą poukładać swoje myśli, ułożyć własny plan na zmianę, przekuć marzenia w cele, poczuć energię ekspertów Klubu 555, a wszystko to w połączeniu z aromatycznymi zapachami i przytulnym wystrojem, dzięki czemu poczujesz się, jak we własnym domu.

Co znajdziesz w Klubokawiarni Klubu 555

Jeśli tylko chcesz zmienić coś w swoim życiu, ale nie masz odpowiedniej motywacji, to Klubokawiarnia Klubu 555 da Ci prawdziwą inspirację i moc do działania. Dzięki rozwojowym wydarzeniom nauczysz się odpowiednio zarządzać swoim życiem, a dzięki przeżywaniu ich w otoczeniu dzwoneczków Fryderyka, żółtego fotela Basi, kapeluszy Ani, czy poduszek Magdy, poczujesz tę energię, która płynie od naszych klubowych ekspertów.

W Klubokawiarni Klubu 555 czekają na Ciebie również liczne gadżety i książki, które pomogą Ci utrwalić swoją wiedzę, a zapach najwyższej jakości kawy i herbaty, pomoże Ci w pełni czerpać z każdej chwili pracy nad swoim życiem.

 

Twoje życie jest w Twoich rękach. Zadbaj o swoją równowagę w towarzystwie inspirujących ludzi i aromatu palonej kawy, zapachu naturalnych herbat i zmysłowej czekolady.

Nazwy kaw, herbat i czekolady zostały powiązane z 13 nawykami ludzi sukcesu i wybrane spośród setek komentarzy naszych Klubowiczów w konkursie zorganizowanym na Facebooku. 

 

EKSPLOZJA EMOCJI

powiązana z nawykiem “Bądź Panem swoich emocji” i dedykowana jest dla kawy BLEND ETHIOPIA + INDIA, która charakteryzuje się intensywnym smakiem.

ZIARENKA WYTRWAŁOŚCI

powiązane z nawykiem “Bądź zdyscyplinowany i wytrwały” i dedykowane jest dla kawy ETHIOPIA DIJMMAH, która charakteryzuje się delikatnym, przyjemnym aromatem ciemnej czekolady.

ESENCJA CHWILI

powiązana z nawykiem “Praktykuj uważność” i dedykowana jest dla herbaty CZARNEJ, której smak przywodzi na myśl upalne lato i słodycz egzotycznych owoców.

JAŚMINOWY ELIKSIR

powiązany z nawykiem “Dbaj codziennie o swoje zdrowie” i dedykowany jest dla herbaty ZIELONEJ Zielony Jaśmin o przyjemnym i aromatycznym smaku z dodatkiem kwiatu jaśminu.

OGRODNIK MARZEŃ

powiązany z nawykiem “Pracuj codziennie w ogrodzie swoich marzeń” i dedykowany jest dla czekolady CHOCO MILK, której smak przeniesie Cię w świat niewyobrażalnej rozkoszy.

Poznaj nasze Klubokawiarnie Klubu 555

Współpraca

Jesteś zainteresowany brandowaniem swojego lokalu, restauracji, pubu czy kawiarni logiem Klubokawiarni Klubu 555?

Zobacz wytyczne i otwórz z nami swoją Klubokawiarnię Klubu 555

Masz pytania? Skontaktuj się z nami klubokawiarnie@klub555.pl