Łukasz Choiński – trener zdrowego trybu życia, trener personalny, doradca dietetyczny, psychodietetyk i szkoleniowiec fitness z ponad 15-letnim stażem. Ukończył studia z Biomechaniki, dzięki czemu dogłębnie poznał mechanikę ludzkiego organizmu co powoduje, że programy treningowe które tworzy są niezwykle bezpieczne i skuteczne.

Jego misją jest pokazywać zabieganym kobietom, że zdrowy tryb życia to coś więcej niż tylko bycie „fit”, ale też dobre samopoczucie, siła wewnętrzna i satysfakcja z każdego dnia. Uświadamiać, że można je osiągnąć naprawdę małymi krokami – bez presji i z przyjemnością. Tworzy niezwykle skuteczne plany dietetyczne, plany treningowe, ale również i programy grupowe. Przez jego ręce przeszły już tysiące podopiecznych, którzy dzięki stosowaniu wiedzy Łukasza osiągnęli spektakularne rezultaty. Łukasz prężnie działa w Internecie, gdzie obserwują go dziesiątki tysięcy osób, a dzięki temu medium może pomagać podopiecznym nie tylko w całej Polsce, ale również poza jej granicami. Jeśli więc chcesz konkretnych rezultatów, chcesz zbudować nowe zdrowe nawyki, poprawić swoje samopoczucie, zadowolenie z siebie, podnieść samoakceptację i osiągnąć wymarzoną sylwetkę – wiesz do kogo się zgłosić!

 

W jaki sposób chcesz się stać osobą niezależną finansową, skoro nie potrafisz wyrobić w sobie nawyku dyscypliny? Doskonale wiem, że samemu jest bardzo trudno. Dlatego pojawił się pomysł zorganizowania grupowego wyzwania dla takich ludzi jak TY – którzy pragną wolności, ale potrzebują odrobiny motywacji do działania.

Wyzwanie, które trwa 555 dni wyzwala w człowieku nawyk samodyscypliny. Wstawanie codziennie o godzinie 5:55
i spotkania się z tysiącami osób, które na żywo meldują się na livie na Facebook’u.

Gwarantuję Ci, że uzależnisz się od porannego wstawania. Gwarantuję również, że zyskasz dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na realizowanie swoich własnych celów
i marzeń. Codziennie otrzymasz olbrzymią porcję wiedzy, inspiracji i motywacji nie tylko ode mnie, ale również od gości, których zapraszam na live, aby podzielili się swoim doświadczeniem.

Mogę Ci obiecać, że Twoje życie zmieni się nie do poznania. Ale warunek jest jeden – musisz tego chcieć. I wstawać codziennie o godzinie 5:55, żeby być z nami
na żywo.

Nie będzie łatwo, bo Twój umysł zacznie po paru dniach sabotaż i będziesz robił wszystko, żeby nie wstać. Przetrwaj to. Masz wsparcie moje i wszystkich tych ludzi, którzy codziennie rano wstają tak, jak Ty. Którzy obiecali sobie, podjęli DECYZJĘ, chcą, żeby coś w ich życiu zmieniło się na lepsze.

Obiecaj sobie, że będziesz jutro z nami. Wytrwaj minimum 7 dni a przekonasz się sam, czy było warto.

Sprawdź, jakie wsparcie możesz uzyskać OD ŁUKASZA

Moim zdaniem do Klubu 555 warto dołączyć przynajmniej z dwóch powodów. Pierwszym z nich bez wątpienia jest sam prowadzący – czyli Fryderyk. Osoba z niesamowitą wiedzą, doświadczeniem życiowym oraz charyzmą. Warto słuchać oraz uczyć się od takiego mentora – gdyż tematy, które porusza mają ogromny wpływ na wszystkie sfery naszego życia. Do Klubu 555 warto wstąpić dla edukacji, a jeśli chcesz być codziennie lepszą wersją siebie – Twój samorozwój jest obowiązkowy. Drugim ważnym aspektem jest niezwykła społeczność, która gromadzi się w Klubie 555. Są to osoby niezwykle pozytywne, otwarte i wspierające. Serce rośnie jak widzi się, jak klubowicze nawzajem się motywują, podtrzymują na duchu, a także wspólnie rozwijają. Każdy jest mile widziany i nikt nikogo nie ocenia. Jeśli więc szukasz, źródła rozwoju, chcesz podnieść swoje kompetencje w różnych obszarach życia, a do tego chcesz poznać wielu nowych przyjaciół, to po prostu musisz z nami tu być!

Program w ramach HEKSAGON TV
Serdecznie zapraszam wszystkich z Was, którzy chcą w zaciszu swojego własnego domu, popracować nad swoją sylwetką, wzmocnić mięśnie, stawy, zapobiegać bólom kręgosłupa czy po prostu polepszyć wygląd swojego ciała, na nasze wspólne treningi w każdy czwartek o 21:00. Wieczorową porą,  po tym jak już załatwisz wszystkie najważniejsze sprawy w tym dniu, znajdź 30 min dla siebie, dołącz do treningu, a wierzę, że będziesz zaskoczony jak tydzień po tygodniu, twoje samopoczucie, zdrowie i sylwetka będą zmieniały się na lepsze. Nie musisz mieć ani żadnego sprzętu, ani firmowej odzieży fitness. Wystarczy odrobina chęci do tego aby pojawić się na moim treningu na żywo – a ja już zadbam o to, żeby zmotywować Cię do wyciśnięcia z tych 30min maksa.
Zrób to dla siebie! Serdecznie zapraszam.
Łukasz Choiński, czwartek godz. 21:00