5-te urodziny Klubu 555

Niemal 1800 dni temu zapoczątkowaliśmy coś absolutnie wyjątkowego…

Coś, co okazało się precedensem na niespotykaną skalę. Nie będzie cienia przesady w stwierdzeniu, że to przedsięwzięcie nabrało wręcz globalnego rozmachu.

Jak to czasami bywa; z małego pomysłu wyrastają rzeczy wielkie. Tym razem ta maksyma sprawdziła się w całej rozciągłości.

Prawie pięć lat temu zrodził się nieśmiały projekt. Zaistniało niewielkie, nieśmiałe marzenie. I na szczęście to ziarenko mogło zapuścić korzenie w żyznym gruncie życzliwości, dobroci ludzkich serc i wspólnoty osób, które chcą robić z życia arcydzieło.
Przez lata nasz Klub 555 ewoluował, dając wartość każdemu, kto znalazł w sobie odwagę, by zacząć marzyć. By powstać i chwycić stery swojego życia we własne ręce. Lub chociaż zaufać wspaniałej społeczności klubu i pozwolić sobie na cień zaufania, że najlepszą chwilą na działanie jest TERAZ. I że należy działać aktywnie.

Wytrwałość i konsekwencja zaowocowały. Wraz z upływem czasu poszerzała się rzesza cudownych ludzi, którzy zaczęli robić ze swojego życia arcydzieło a nasza społeczność stała się zauważalna w bardzo szerokich społecznych kręgach.

Niebawem wielkie wydarzenie. Jeżeli wędrujesz wraz z nami na drodze samorozwoju, pewnie się domyślasz, o co chodzi.
Niebawem wyjątkowa i okrągła rocznica powstania naszego klubu 555. Piąte urodziny Klubu. Wydarzenie wyjątkowe, które zasługuje na unikalną odświętną oprawę.

I taką zamierzamy temu wydarzeniu oprawę nadać. Nie ma cienia wątpliwości, że nasze serca przepełnia wdzięczność za te wszystkie lata. Nie sposób policzyć całego dobra, które rozświetliło niejedno życie, nadając mu sens i wartość. Wartość, którą każdy mógł zacząć poszukiwać w sobie samym.
Nawet ten najbardziej zagubiony.
Bo w klubie nikt nie jest sam. Nikt nie pozostaje pozostawiony samemu sobie. Stanowimy wspaniałą społeczność i zasługujemy na wyjątkowe i odświętne przeżycie piątych urodzin Klubu 555.

21 lipca odbędą się 5 urodziny Klubu 555!

Wspaniali Klubowicze i Klubowiczki! Mamy wyjątkowo ambitny plan na ten dzień i liczymy na to, że również Ty w pełni będziesz przeżywać z nami ten dzień. To mają być huczne, uroczyste i absolutnie wyjątkowe urodziny 💥
Chcemy, żeby było o nas głośno w całej Polsce. Ale nie zrobimy tego bez Ciebie. To zresztą oczywiste, ponieważ tylko razem możemy dokonać wielkich rzeczy.

Plan na piąte urodziny kluby 555 przedstawia się następująco:
– Fryderyk osobiście poprowadzi całą uroczystość o 17:55. Tym razem jednak odbędzie się to w sposób interaktywny. Będzie łączył się z poszczególnymi miastami, gdzie wspaniali Klubowicze i Klubowiczki będą mogli pokazać prawdziwą MOC naszych serc.
Jak poszczególne kluby mogą świętować ten dzień? Jednym z nawyków jest proaktywność. I jesteśmy przekonani, że możemy zadziwić wszystkich naszą postawą i zaangażowaniem.

Jak zatem zaplanowana jest ta proaktywność?
Wiecie, że filozofia naszego elitarnego grona obraca się wokół piątek. Dlatego też niechaj w każdym mieście członkowie ułożą z własnych sylwetek cyfry 555 (lub jedną cyfrę 5) i zrobią zdjęcie.

Ten mały gest o wielkim znaczeniu pokaże siłę naszej społeczności.

Z radością i wdzięcznością dokładamy starań, by odpowiednio głośno uczcić ten wyjątkowy dzień piątych urodzin naszego klubu 555. Wierzymy, że jako jeden z nas, zaangażujesz się w przeżywanie tego wyjątkowego dnia.
Bo to, że minęło 5 lat dowodzi nie tylko tego, że formuła klubu się sprawdziła. Że Fryderyk jest konsekwentny i skuteczny w działaniu. To przede wszystkim niezliczone historie naszych bliskich, których życie zmieniło się w takim stopniu, w jakim nigdy nie mieli nawet odwagi marzyć. I że my wszyscy jesteśmy na też ścieżce zmian na lepsze.

Jesteś Arcydziełem. Pora, by Arcydziełem uczynić również nasze życie.
Świętujmy urodziny wspólnie, głośno, uroczyście i odświętnie.
Zrób z klubowiczami piątki i prześlij nam zdjęcie. Pokażmy naszą siłę. Pokażmy, że mamy w naszych rękach nasz los!
A przy okazji pomóżmy spełnić marzenie Fryderyka.
(tak, te piątki, to jego marzenie).

Spędź z nami 5⃣ urodziny Klubu 5⃣5⃣5⃣ w wybranym przez Ciebie mieście 👉 https://www.facebook.com/events/160117636969477