Spotkanie Klubu 555 w Krakowie – 10 czerwca

Komunikacja to sztuka…

Jak nad każdą umiejętnością, nad komunikacją warto pracować i ją udoskonalać, aby ludzie chcieli do nas mówić i słuchać, co mówimy. Dzięki wzajemnej komunikacji i zrozumieniu powinnismy dążyć do zasady win – win, a dzięki niej – do synergii i komunikacji na zdecydowanie wyższym poziomie.

Zapraszamy Cię na spotkanie Klubu 555 do Krakowa

Na warsztacie dowiesz się. czym jest komunikacja, z jakich poziomów powinniśmy komunikować się z innymi oraz jak na naszą komunikację wpływa nasz typ osobowości. Zrozumiesz czemu czasem niektórzy mogą niekoniecznie pozytywnie odbierać Ciebie, Twoją komunikację, a co za tym idzie – Twoją intencję.

 

Program wydarzenia

17:00 – 17.30 – spotkanie towarzyskie i rozmowy kuluarowe. integracja

17.30 – 20.00  –  warsztat „Komunikacja to sztuka”

20.00 – zakończenie – podsumowanie

 

Gdzie odbędzie się spotkanie: Kraków, Al. Zygmunta Karsińskiego: DH Jubilat 7 p.

Kiedy odbędzie się spotkanie: 10.06.2022r

Czas trwania spotkania: 17.00 – 20.00

Cena: 20 zł

Motyw przewodni spotkania: Komunikacja i  osobowość

 

Gość spotkania: Katarzyna Czachor

Certyfikowany trener komunikacji w oparciu o model Persolog – metodologii, która pozwala na lepsze zrozumienie siebie, świadome kierowanie własnym rozwojem oraz maksymalne wykorzystanie potencjałów – własnego oraz pracowników. Dzięki modelowi Persolog możemy opracować swoją własną, indywidualną strategię poprawy skuteczności działania, nauczyć się również efektywnie zarządzać sobą w czasie.

Doradca Rozwoju Osobistego Heksagon PRO – dobiera narzędzia do spersonalizowanego rozwoju zawodowego i osobistego dla liderów, menedżerów, przedsiębiorców prowadzących zespoły. Tworzy strategię/plan działania, której celem jest podniesienie, m.in. zarobków przy jednoczesnym osiągnięciu balansu w Heksagonie Szczęścia.

Ambasadorka książki Kobieta Asertywna Kamili Rowińskiej, na asertywności pracuję już 10 lat.

Trener biznesu – w trakcie akredytacji.

 

Zapraszamy Cię,

kliknij i dołącz do 👉 spotkania Klubu 555 w Krakowie