Wojciech Strąg – obszar zdrowie

Urodziłem się w Tychach, lecz większość swojego życia spędziłem w Wielkiej Brytanii, gdzie pogłębiałem swoją wiedzę i poszerzałem kwalifikacje. W życiu przeszedłem przez wiele problemów zdrowotnych, które targały mną pomiędzy dwoma – na pierwszy rzut oka – przeciwnymi siłami: duchem i materią. Studiowałem religie, psychologie, NLP, EFT, psychotronikę, biotronikę, reiki, uzdrawianie praniczne, shiatsu i wiele innych przedmiotów, ponieważ konwencjonalna medycyna nie potrafiła mi pomóc. Dzięki temu, stałem się bystry, uważny, spokojny i współczujący, jednak moje ciało w dalszym ciągu nie domagało.

Gdy to podejście zawiodło, zwróciłem swoją uwagę na materię. Mimo przeciwwskazań zacząłem ćwiczyć, studiować ludzką anatomię, biochemię i wszystko co powiązane z ludzkim ciałem. W ciągu roku z obolałej osoby z nadwagą, stałem się atletą wytrzymałościowym.

Następnym krokiem było zdobycie kwalifikacji dietetyka sportowego i trenera personalnego. Myślałem, że mam wróbla w garści – do momentu kiedy życie nie rzuciło mi kilku kłód pod nogi. Mimo mojego świetnego stanu fizycznego, nie potrafiłem sobie poradzić z psychiczno-duchową stroną problemów: “Ale jak to?! Jestem wysportowany i silny! Dlaczego popadłem w depresję?”

Wtedy właśnie trafiłem na artykuł o biohackingu. To było to! Biohacking i jego holistyczne, złożone podejście kompletnie odmieniło mój punkt widzenia.  W końcu zrozumiałem, że szczęście i dobrobyt nie leżą po jednej ze stron:  po stronie ducha, czy po stronie materii – leżą dokładnie tu! Na środku! Musisz rozwijać swój umysł, ducha i ciało, aby osiągnąć swój najwyższy potencjał. Musisz połączyć wszystkie znane metody z różnych gałęzi nauki i duchowości, żeby dotrzeć do miejsca w którym chcesz być. Tylko w ten sposób staniesz się najlepszą wersją siebie.

W jaki sposób chcesz się stać osobą niezależną finansową, skoro nie potrafisz wyrobić w sobie nawyku dyscypliny? Doskonale wiem, że samemu jest bardzo trudno. Dlatego pojawił się pomysł zorganizowania grupowego wyzwania dla takich ludzi jak TY – którzy pragną wolności, ale potrzebują odrobiny motywacji do działania.

Wyzwanie, które trwa 555 dni wyzwala w człowieku nawyk samodyscypliny. Wstawanie codziennie o godzinie 5:55
i spotkania się z tysiącami osób, które na żywo meldują się na livie na Facebook’u.

Gwarantuję Ci, że uzależnisz się od porannego wstawania. Gwarantuję również, że zyskasz dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na realizowanie swoich własnych celów
i marzeń. Codziennie otrzymasz olbrzymią porcję wiedzy, inspiracji i motywacji nie tylko ode mnie, ale również od gości, których zapraszam na live, aby podzielili się swoim doświadczeniem.

Mogę Ci obiecać, że Twoje życie zmieni się nie do poznania. Ale warunek jest jeden – musisz tego chcieć. I wstawać codziennie o godzinie 5:55, żeby być z nami
na żywo.

Nie będzie łatwo, bo Twój umysł zacznie po paru dniach sabotaż i będziesz robił wszystko, żeby nie wstać. Przetrwaj to. Masz wsparcie moje i wszystkich tych ludzi, którzy codziennie rano wstają tak, jak Ty. Którzy obiecali sobie, podjęli DECYZJĘ, chcą, żeby coś w ich życiu zmieniło się na lepsze.

Obiecaj sobie, że będziesz jutro z nami. Wytrwaj minimum 7 dni a przekonasz się sam, czy było warto.

Mój program w ramach Heksagon PRO

Jeżeli zdrowie jest ważnym elementem Twojego życia lub dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki w podróży do długowieczności – jestem dla Ciebie, aby służyć Ci wsparciem i wiedzą.

W każdy czwartek o 10.00 na kanale Heksagon Pro poruszam tematy, które pomogą Ci zrozumieć i zastosować techniki usprawniające twój dobrobyt. Czego możesz się spodziewać? Rozmów o:

  • ciele i komponentach z nim związanych (aktywność fizyczna, dietetyka, sen)

  • umyśle (medytacja, nawyki, stymulanty kognitywne)

  • środowisku (technologie usprawniające sen, środowisko, jakość oświetlenia, wody, powietrza)

  • związkach (nauki behawioralne, psychologia stosowana, teoria przywiązania)

Wszystko to okraszone ogromną ilością ciekawostek i nieszablonowym poczuciem humoru. Zhakujmy Twoje zdrowie!

Wojciech Strąg, czwartek godz. 10:00