Odbierz prezent - Dziennik budujący nawyki

Dziennik, który pomoże Ci dbać o Twój Heksagon szczęścia! W Dzienniku ustalasz cele na każdy miesiąc po 1 z każdej części Heksagonu Szczęścia + codziennie kolorujesz jeden dzień z danego obszaru dążąc do tego, aby na koniec miesiąca wszystkie krateczki były pokolorowane. Dziennik w wersji do pobrania i wydruku.

Czym jest Heksagon szczęścia?

Jednak osiągnięcie tego stanu wymaga od nas realnej pracy nad najważniejszymi życiowymi obszarami. Jest ich sześć: relacje, praca, zdrowie, finanse, czas dla siebie i rozwój osobisty. Żaden z nich nie jest pierwszy, żaden nie jest ważniejszy. Kiedy jeden z nich jest w deficycie, wpływa to na pozostałe. Trudno jest bowiem dbać o rozwój zawodowy, kiedy szwankuje nam zdrowie. Nasze relacje z innymi często cierpią, kiedy brakuje nam pieniędzy. Moglibyśmy takich sytuacji mnożyć w setkach.

Kluczem do szczęścia jest utrzymanie naszego życia w harmonii. A Heksagon Szczęścia jest doskonałym narzędziem do realizacji tego celu. Heksagon Szczęścia może zadziałać w Twoim życiu jak dobrze naoliwiona maszyna, która pozwoli Ci na realizację dowolnych celów i marzeń. Kluczem do jej działania jest zrozumienie mechanizmów stojących za utrzymaniem wszystkich jej części w balansie.

Obejrzyj film, w którym Fryderyk Karzełek wyjaśnia czym jest Heksagon Szczęścia.