Inspiriada ON TOUR – Toruń – 11 listopada 2022 – „Rozwiń skrzydła w MLM”

Ile razy zdarzyło Ci się snuć plany i marzenia o tym, że osiągasz niezależność finansową  rezygnujesz z etatu i zajmujesz się tylko branżą MLM, masz więcej czasu dla siebie i swoich dzieci, podróżujesz po całym świecie za pieniądze firmy, z którą współpracujesz  lecz nigdy nie udało Ci się nic zrobić w tym kierunku? Ile razy zdarzyło Ci się frustrować tym, że stoisz w miejscu?

Co tak naprawdę myślisz o sobie? Jakie zdania mówisz do siebie? Jak często słyszysz głos wewnętrznego krytyka w swojej głowie: „To chyba jednak nie dla mnie”, „Chyba sobie odpuszczę”, „Ja tak nie potrafię”, „Nie poradzę sobie”, „Nic mi nie wychodzi”, „Jak ja wyglądam?”. Znasz to?

Każda zmiana zaczyna się od podjęcia decyzji. Potem zdobywamy wiedzę, a następnie wytrwale ją wdrażamy. Masz możliwość, aby dokonać przełomowego wyboru i powiedzieć sobie: „Chcę czegoś więcej, niż teraz”Przyjedź do Torunia, weź udział w inspirującym wydarzeniu #rozwinskrzydlawMLM Aldony Danielskiej i zmień „boję się” na „działam”To doskonała okazja do tego, aby zadbać o swój rozwój, pozyskać niezbędną wiedzę, a przy okazji nawiązać nowe znajomości! Zależy Ci na efektach? Nie zwlekaj z decyzją.

Najwyższa pora, aby zacząć działać, dlatego #rozwinskrzydlawMLM i odważ się sięgnąć po swoje! 

Kup pakiet biletów – dla Ciebie i Twojego zespołu – i odbierz bonus! 

 • Wybierz pakiet 10 biletów, a otrzymasz 1 dodatkowy bilet oraz e-book „Rekruter MultiLevel  Jak rekrutować w branży MLM wykorzystując media społecznościowe”  gratis! 
 • Wybierz pakiet 5 biletów, a otrzymasz ebook „Rekruter MultiLevel  Jak rekrutować w branży MLM wykorzystując media społecznościowe”  gratis!
   

Co otrzymujesz, kupując bilet na wydarzenie „Inspiriada ON TOUR Toruń”? 

Inspiriada ON TOUR trwa jeden dzień, a w jej ramach otrzymujesz: 

 • 4 praktyczne wykłady ekspertów, o tym jak efektywnie działać w branży MLM działając online; 
 • wystąpienie gościa specjalnego– „Jak realizować cele, gdy los rzuca kłody pod nogi?” 
 • niesamowitą niespodziankę, która zapewni niezapomniane wrażenia; 
 • możliwość rozmowy z Aldoną i jej zespołem oraz zdobycie autografu 
 • możliwość rozwoju praktycznych kompetencji w branży MLM dla siebie i swojego zespołu; 
 • spotkanie z innymi uczestnikami, o podobnych wartościach. 

 Czego się nauczysz, dowiesz i co poznasz, dołączając do Inspiriady ON TOUR? 

 • dowiesz się, jak efektywnie planować działanie w mediach społecznościowych, dzięki czemu wyznaczysz swoje cele i zweryfikujesz, czy zbliżasz się w ich kierunku; 
 • sprawdzisz jakie treści są najbardziej skuteczne w przypadku Twojej grupy docelowej, aby przyciągnąć do siebie więcej partnerów biznesowych; 
 • nauczysz się jak rekrutować partnerów biznesowych, a nie klientów, a także poznasz sposoby na rekrutację online, jakich większość osób nie stosuje; 
 • dowiesz się jak skutecznie pozyskiwać osoby do współpracy przez media społecznościowe; 
 • otrzymasz narzędzia do skutecznego wprowadzenia nowych osób do Twojego biznesu MLM; 
 • przekonasz się, jak możesz wykorzystać potęgę afirmacji i deklaracji, aby nabrać odwagi i uwierzyć w swoje możliwości; 
 • zmienisz swoje nastawienie, dzięki aktywnemu udziałowi w ćwiczeniach; 
 • dowiesz się jak działa motywacja i dlaczego ma tak wielki wpływ na sukces, a także przekonasz się, jak ją w sobie pobudzić;  
 • zaczniesz działać konkretnie, by szybko zobaczyć efekty i zacząć zarabiać. 

 Co zyskujesz, biorąc udział w Inspiriadzie ON TOUR?  

 • gotowy szablon postów do wykorzystania w swoich social mediach; 
 • praktycznie ćwiczenie, jak nauczyć się planować posty z wyprzedzaniem, 
 • materiały wspierające budowanie Twoich pozytywnych przekonań; 
 • materiały, które możesz wykorzystać, do rekrutacji online; 
 • inspirację i motywację do działania;  
 • praktyczne ćwiczenia, dzięki którym ruszysz z miejsca;  
 • wsparcie innych uczestników;  
 • zamienisz strach w siłę do działania;  
 • pewność siebie, ponieważ wyznaczysz drogę, którą będziesz podążać. 

 Agenda

10:00 – rejestracja uczestników i networking 
10:55 – oficjalne rozpoczęcie i zapowiedź wystąpienia 
11:00 – warsztat „Jak skutecznie tworzyć harmonogramy postów, które rozwiną Twoją markę w social mediach”  Anna Kot
11:45  warsztat „Inspiruj i motywuj najpierw siebie później innych”  Agnieszka Piątkowska
12:30 – przerwa  
13:00 – niespodzianka
13:30  warsztat „Uwolnij się od ograniczeń”  Anna Kałuska
13:45  rozwojowe wystąpienie „Jak realizować cele, gdy los rzuca kłody pod nogi?” – gość specjalny oraz niespodzianka
14:30  warsztat „Rekrutuj i zarządzaj zespołem na poziomie MultiLevel”  Aldona Danielska
15:30 – zakończenie panelu i rozmowy w kuluarach 
16:30 – oficjalne zamknięcie spotkania

 
Kim są prelegentki?  

Aldona Danielska  liderka w branży MLM, trenerka i mentorka network marketingu. Prowadzi program Espresso w Networku i jest twórczynią szkoleń: „Jak budować biznes MLM online”, „Rekruter MultiLevel” oraz „Lider MultiLevel”. Przedsiębiorczyni, doradczyni rozwoju osobistego i menedżerka ds. Rozwoju Doradców w firmie Heksagon GROUP.  

Jej misją jest odczarowanie branży MLM. Uczy kobiety osiągać wysokie wyniki branży MLM, dzięki budowaniu swojej marki i nienachalnej sprzedaży. Spamowaniu, szablonom i przestarzałym metodom stosowanym w network marketingu mówi zdecydowanie NIE.  

Szkoli, jak spojrzeć na branżę MLM, nie z perspektywy produktu, ale modelu biznesowego. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieli się z tysiącami kobiet, które dzięki wzajemnej współpracy w błyskawicznym tempie rozwijają swoje MLM-owe struktury. 

Anna Kot  jest marketingowcem z powołania. To marketing znalazł ją w 2009 roku i rozkochał w sobie do szaleństwa. To właśnie dzięki marketingowi, może bezkarnie dać upust swojej kreatywności. Jak ryba w wodzie czuje się w prowadzeniu social mediów, budowaniu marki, układaniu strategii marketingowej i copywritingu. 17 lat pracowała na etacie. Realizowała się na rożnych stanowiskach, zdobywała ciekawe doświadczenia. Wspiera klientów w obsłudze social mediów, budowaniu strategii marki i pisaniu szczypiących za duszę tekstów. Prowadzi konsultacje i szkolenia z social mediów, marketingu i copywritingu. Jej motto brzmi: „Najważniejsze i najlepsze zwycięstwo, jakie można odnieść to wygrać z samym sobą!” – Platon 

 Anna Kałuska  liderka w branży MLM, specjalistka do spraw reklamy, graficzka komputerowa. Specjalizuje się w obróbce poligraficznej, projektach poligraficzno reklamowych. Anna jest freelancerką z indywidualnymi klientami (dla których projektuje loga, grafiki na social media, reklamy, wizytówki, cenniki, zaproszenia, katalogi, banery, gadżety itd. Oraz zajmuje się obróbką fotograficzną), zajmuje się grafiką wektorową i rastrową, projektuje również elementy wizualne brandingu marki. Organizowała wydarzenia firmowe, eventy, warsztaty, szkolenia i konferencje branżowe. Posiada kilkuletnie doświadczenie jako liderka, organizatorka i prowadząca warsztaty produktowe. W ciągu 2 lat osiągnęła wysoki poziom w planie marketingowym współpracując z jedną z firm w branży MLM. Zrealizowała programy wycieczkowe i samochodowe. Występowała jako prelegentka na wydarzeniach firmowych, współprowadziła duże wydarzenia i eventy branżowe. Dodatkowo zajmowała się obróbką graficzną dużych imprez oraz przygotowaniem materiałów i narzędzi  takich jak ulotki, dyplomy, katalogi. 

Agnieszka Piątkowska  liderka w branży MLM, Doradca Rozwoju Osobistego Heksagon PRO. Jej misją jest motywacja do małych zmian w życiu, które na przestrzeni czasu dają spektakularne wyniki. Jej kariera zawodowa to praca głownie na stanowiskach menadżerskich, gdzie zarządzała zespołami sprzedażowymi i kierowniczymi. Wiele lat doświadczenia w korporacji dało jej kluczowe umiejętności pracy na wysokim poziomie wydajności przy jednoczesnym wykorzystaniu potencjału współpracowników. Pozwoliło jej to w każdej firmie osiągać spektakularne wyniki, dzięki czemu zwiedziła wiele zakątków świata na wyjazdach gratyfikacyjnych, a dziś z powodzeniem dzieli się doświadczeniem jako doradca rozwoju osobistego. Agnieszka posiada spore doświadczenie w networku, zbudowała strukturę licząca 15 tysięcy osób, składająca się z 23 dyrektorów i zespołu około 60 liderów. Jej motto brzmi: „Każdego ranka musisz wstawać z determinacją, jeśli chcesz iść do łóżka z satysfakcją”  George Horace Lorimer. 

 

Dołącz do 👉 Inspiriady ON TOUR w Toruniu z Aldoną Danielską