Spotkanie Klubu 555 w Białymstoku – 29 września 2022

Zapraszamy Cię na spotkanie Klubu 555 do Białegostoku,

na którym porozmawiamy o nawyku nr IX – najpierw zrozum.

Często zastanawiamy się, dlaczego ludzie nas nie rozumieją. Zazwyczaj doszukujemy się przyczyn nie w sobie, ale w innych. Zapominamy, że aby być zrozumiałym dla odbiorcy, musimy najpierw zrozumieć samych siebie. To od nas zależy, jak postrzegają nas inni ludzie, a także jak my odbieramy otaczającą nas rzeczywistość. Dlatego tak ważne jest otwarcie umysłu i aktywne słuchanie. Niestety, jest to o wiele trudniejsze niż się wydaje, dlatego warto wprowadzić ten nawyk do swojego życia.  

 

Gdzie odbędzie się spotkanie: Kawiarnia „Pasja Dojlidy”, ul. Plażowa 1, Białystok

Kiedy odbędzie się spotkanie: 29.09.2022

Czas trwania spotkania: 17:55- 20:00

Cena: 30 zł

Cena zawiera: bilet na spotkanie, kawa, herbata, słodki poczęstunek + e-book 13 Nawyków Ludzi Sukcesu Tom IX „Najpierw zrozum”.

Motyw przewodni spotkania: Najpierw zrozum

Gość specjalny spotkania: Izabela Dąbrowska – trener mentalny w procesie certyfikacji, doradca zawodowy. Magister prawa i europeistyki, politolog. Zawodowo zajmuje się pozyskiwaniem środków unijnych i koordynowaniem projektów. Członek zarządu Fundacji Dialog i Stowarzyszenia Miłośników Jałówki i okolic. Prywatnie – żona Andrzeja i mama 6-letniej Dominiki, miłośniczka ludzi i czworonogów, pięknych miejsc oraz muzyki, kina i teatru.

Ograniczona ilość miejsc: 50

 

 

Zapraszamy Cię,

kliknij i dołącz do 👉 spotkania Klubu 555 w Białymstoku