bl_logo
bl_chmurka
bl_barbara-lech
bl_relacje
bl_heksagon

Udane relacje dają nam poczucie bezpieczeństwa, a ich pogorszenie często wpływa na wszystkie inne obszary naszego życia. To, czy jesteśmy zadowoleni z relacji z innymi jest bardzo silnym czynnikiem warunkującym nasze szczęście. Zastanawiasz się pewnie, z czego to wynika? My, ludzie odczuwamy silną potrzebę przynależności. Dobre relacje z innymi nadają w naszym życiu prywatnym, jak i zawodowym sens oraz poczucie spełnienia.

Jeśli chcesz skutecznie budować trwałe znajomości, rozwiązywać konflikty, sprawnie się komunikować i pracować nad swoją asertywnością – zapraszam Cię do mojej społeczności.

bl_ikona
bl_poznaj_mnie-2

Jestem trenerem MindSonar®, narzędzia persolog®, Reiss Profile® Master oraz dyplomowanym coachem, autorką “Żółtej książki o pewności siebie”. Często w trakcie wywiadów mówię, że “uświadomiłam sobie, że taka książka jest potrzebna, po to, by pomóc innym zrozumieć, czym jest prawdziwa pewność siebie”.

Jestem gospodarzem cyklu wywiadów z ludźmi sukcesu w tematach biznesowych “W żółtym lustrze”. Uwielbiam wspierać i obserwować swoich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pomagam ludziom być bardziej pewnymi siebie, asertywnymi i mieć więcej czasu dla siebie.

W 2019 roku otrzymałam nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu.

bl_ikona-2
bl_szkolenia

Bardzo często spotkasz mnie na sali szkoleniowej, gdzie prowadzę warsztaty “Asertywna pewność siebie w komunikowaniu”,  “Pewność siebie oparta na faktach”,  “Zarządzanie sobą w czasie”  oraz “Zarządzanie stresem”. Jednym z najważniejszych obszarów moich działań jest również trening osobowości, co wiąże się z Persologiem  oraz RMP – nowym sposobem motywacji

Cyklicznie możesz mnie zobaczyć również w porannym Klubie 555, gdzie czasem przejmuję rolę gospodarza i zaczynam dzień od pozytywnej dawki motywacji.

bl_ikona-2

Zapraszam Cię do dołączenia do mojej społeczności w social mediach. Codziennie znajdziesz tam zagadnienia dotyczące obszarów relacji, asertywności, pewności siebie oraz sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym. Planuję warsztaty w grupach zamkniętych oraz wyzwania, które kształtują Twoją osobowość.Uzupełnieniem mojej komunikacji z Tobą są wpisy blogowe i wywiady z ekspertami. Dołącz do mojego świata wyzwań i udanych relacji!