Pracuję jako coach, ponieważ uwielbiam wspierać i obserwować moich klientów w drodze do celu, jakim jest uwolnienie ich potencjału. Pomagam ludziom być bardziej pewnym siebie, asertywnym i mieć więcej czasu dla siebie.

Jestem dyplomowanym coachem z wieloletnią praktyką, trenerem MindSonar®. W latach 2016-2019 byłam wicedyrektorem i dyrektorem Oddziału Śląskiego Izby Coachingu. Z sukcesem szkolę co roku tysiące osób.

W 2016 roku zostałam wyróżniona  statuetką „Lwica Biznesu” Magazynu Law Business Quality, a w 2018 roku, byłam nominowana przez Dziennik Zachodni do tytułu: „Osobowość Roku” w kategorii Biznes. W 2019 roku otrzymałam nagrodę w plebiscycie Diamenty Kobiecego Biznesu.

Jestem autorką książek i szkoleń oraz unikatowych programów i narzędzi rozwoju osobistego. A przede wszystkim jestem spełnioną kobietą i mamą Ewy i Bartka. Moimi najważniejszymi wartościami i filarami życiowymi są autentyczność i rodzina. Dzięki wsparciu moich dzieci i świadomości swoich priorytetów, mogę spełniać się każdego dnia, realizując swoje cele.
Tego też uczę moich klientów.

Sprawdź, jakie wsparcie możesz uzyskać OD BARBARY

O 5:55 Fryderyk codziennie budzi ludzi. Ludzi, którzy chcą zmiany i są gotowi na działania, chociażby poprzez samo oglądanie.

To inspirujący i refleksyjny czas dla Ciebie, ciekawi goście, mnóstwo wartości ale przede wszystkim przestrzeń na odkrywanie swoich potencjałów.

Poniedziałki z pewnością siebie to nauka, doświadczanie, wyzwania, zabawa i merytoryka. Niejednokrotnie podczas oglądania programu zaczniesz dostrzegać swój potencjał, talenty czy pewność siebie. Poprzez działanie będziesz mógł doświadczyć na własnej skórze, jak małe kroki potrafią tworzyć duże rezultaty.

Kto Jeszcze Chce Odkryć Sekrety Pozwalające Uzyskać Pewność Siebie?

Jeszcze kilka lat temu żyłam w cieniu, próbując sprostać „swoim” wyobrażeniom o byciu: matką, żoną, córką, pracownikiem. Bywałam na szkoleniach i fantazjowałam, by występować przed tłumem ludzi pragnących słuchać tego, co mam im do przekazania. Chciałam dzielić się wiedzą i doświadczeniem, lecz blokowała mnie myśl, czy ktokolwiek będzie chciał mnie słuchać? Tak wyglądało moje życie – dorosłej kobiety.
Do 2004 roku byłam tzw. szarą myszką, zamkniętą w czterech ścianach.

Jeżeli jesteś gotów, by przejść podobną metamorfozę – zapraszam do aktywnego uczestnictwa!

Dołącz do mojego cotygodniowego live na kanale Heksagon PRO w każdy poniedziałek o godz. 6:30.

Dołącz do mojego Facebooka
Dołącz do Heksagon EDU