Jednym z tematów, często poruszanych w Klubie 555, jest spełnianie marzeń. Gdy masz już swoją Bucket List to następną rzeczą, jaką robisz, jest podjęcie pracy w ogrodzie swoich marzeń, co jest jednym z nawyków, omawianych cyklicznie na Klubie. Po pewnym czasie te marzenia dojrzewają do realizacji i wtedy nadchodzi czas, by działać. Tymi marzeniami bardzo często są podróże i wśród naszych klubowiczów jest wielu ludzi, którzy chcieliby łączyć podróżnicze przygody z poznawaniem nowych ludzi i nawiązywaniem przyjaźni w grupie osób, których łączą podobne wartości. 

Taką grupą o spójnych wartościach jest nasza społeczność Klubu 555… Dlatego w pewnym momencie zrodziło się we mnie marzenie, by dać Wam możliwość, Drodzy Klubowicze, wspólnego przeżywania przygód, związanych w podróżami, w gronie ludzi życzliwych, wzajemnie się wspierających.
Tak narodziły się Podróże Klubu 555!

Zobacz, jakie wyprawy planujemy