Głęboko wierzę w to, że wszystko, czego potrzebujemy, by być szczęśliwymi, mamy w sobie. Musimy to tylko odnaleźć. W tym procesie ogromnie ważna jest umiejętność dawania sobie samemu życzliwości.

Wiem, jak trudno jest czasem wyjść z automatyzmów myślenia i poradzić sobie z niewspierającymi emocjami – jestem osobą wysoko wrażliwą. Jako absolwentka studiów filozoficznym mam tendencję do zadawania pytań, które pozwalają mi lepiej zrozumieć siebie, ludzi i świat. 

Przez wiele lat byłam marketerem i szkoleniowcem, pracując z największymi markami z Polski i świata. W tym okresie wpadłam w pułapkę gonienia zadania za zadaniem i przekonałam się, że największe szczęście daje mi życie, w którym mam przestrzeń na to, by zatroszczyć się o siebie.

Aby być w nieustającym kontakcie ze sobą, swoimi emocjami, myślami i ciałem, praktykuję medytację, jogę oraz uważność. Budowanie przestrzeni i czasu dla siebie stało się moim sposobem na życie.

Nieustająco czerpię z doświadczenia, wspierając je ogromem zdobywanej wiedzy. Kocham czytać. Jako osoba o ogromnej ciekawości, nigdy nie przestaję się rozwijać. Aktualnie jestem w trakcie zdobywania uprawnień coachingowych.

Dziś piszę bardzo osobiste i płynące z serca teksty na mojego bloga oraz tworzę cotygodniowe spotkania dotyczące samopoznania na Facebooku w formie transmisji live w każdy czwartek o godz. 20.00, by dać wiedzę, wsparcie i możliwość wspólnego doświadczania innym. Chcę dawać innym ludziom impuls do poznawania siebie poprzez wrażliwość, odwagę i bycie tu i teraz.

Na nieustającej drodze do samopoznania jestem już od kilku lat. Teraz Ciebie zapraszam w tę podróż.

 

Mój program w ramach Heksagon PRO

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wsparcia w zakresie zrozumienia lepiej siebie, swoich emocji, wrażliwości i potrzeb, to miejsce jest dla Ciebie.

Zapraszam Cię w każdy czwartek o godz. 20:00 na fanpage Heksagon PRO, by spotkać się z samym sobą. Czego uczymy się podczas naszych spotkań?

– jak zatroszczyć się o siebie,

– jak lepiej zrozumieć swoje emocje,

– jak rozpoznawać swoje potrzeby,

– jak być obecnym i uważnym,

– jak czerpać moc ze swojej wrażliwości,

– jakie narzędzie można wykorzystać w pracy ze sobą,

– jak tworzyć czas na odpoczynek, relaks i nicnierobienie.

Cykl rozmów oraz materiałów dotykających obszaru samopoznania oraz zachowania równowagi życiowej. 
W ramach cyklu dotykać będziemy takich tematów, jak: joga, medytacja, siła oddechu, emocje, wdzięczność, uważność, wpływ mediów cyfrowych na nasz umysł, autentyczność.
Szykuje się nie lada gratka! 

Jestem autorką bloga o filozofii, emocjach, odwadze i wrażliwości, a także szefową działu marketingu w Heksagon PRO.

Zapraszam na mój BLOG oraz fanpage fbMagdalena Daniłoś, czwartek godz. 20:00