md_logo
md_magdalena
md_danilos
md_czas-dla-siebie
md_heksagon-szczescia

W świecie, w którym wszyscy biegną i nieustająco realizują zadania, warto się zatrzymać i dać sobie przestrzeń na czas dla siebie. Z rozmów z naszymi Klubowiczami wynika, że o ile dużo czasu i energii wkładamy w budowanie swojej stabilności finansowej, w rozwój osobisty i zawodowy czy dbanie o zdrowie i relacje, tak na czas dla siebie najczęściej brakuje nam… czasu.

Dlatego zapraszam Cię do mojego świata – świata, w którym uczymy się dbać o siebie, swoje potrzeby i tworzenie przestrzeni na czas dla najważniejszych osób na świecie, czyli właśnie nas samych.

md_ikona
md_poznaj-mnie

Trenerka oraz mentorka w obszarze self-care oraz życzliwości dla siebie. Certyfikowana trenerka MTQ Plus®. Kobieta wysoko wrażliwa. Absolwentka filozofii, żyjąca myślą stoicką. Przez lata, jako marketerka i szkoleniowiec, pracowała z największymi markami w Polsce, aby w końcu przekonać się, że największe szczęście daje jej życie, w którym znajduje przestrzeń na zadbanie o siebie.

Jak sama o sobie mówi, w świecie, w którym wiodącym jest kierunek w przód, najbliższy jest jej kierunek w głąb. W swojej pracy pomaga klientom w odkrywaniu siebie i w zatroszczeniu się o swoje potrzeby. Prowadzi autorskie warsztaty „Odkryj siebie” oraz „Umysł ponad emocjami. Przekonania kompasem w życiu”. Pracuje poprzez uważność, medytację, wizualizację, jogę nidrę oraz technikę uwalniania emocji – EFT. Jej misją jest uczenie ludzi, jak być dobrymi dla siebie, dzięki wrażliwości, odwadze i z życzliwością dla siebie.

md_ikona-4

W weekendy można mnie spotkać na sali szkoleniowej w Katowicach, gdzie prowadzę stacjonarne warsztaty pt. Odkryj siebie oraz „Umysł ponad emocjami. Przekonania kompasem w życiu”. Dodatkowo, kilka razy w roku, z grupą ponad 20 osób, wyjeżdżam na pogłębiające relację ze sobą warsztaty wyjazdowe – Podróż ku sobie.

Na co dzień aktywnie prowadzę swoje kanały w mediach społecznościowych. Możesz znaleźć mnie na Instagramie, Facebooku i YouTube. Jeśli masz ochotę dołączyć do strefy self-care i brać udział w bezpłatnych wydarzeniach, jak wyzwania, transmisje na żywo czy wykorzystać moje medytacje do zadbania o siebie – zapraszam!

md_ikona-2