Gdzie w pierwszej kolejności szukasz potrzebnych informacji? Internet. Inni też tu szukają, a jak znajdą Ciebie?

Dbając świadomie o swój wizerunek budujesz dźwignię finansową w życiu zawodowym i poczucie sprawczości w życiu osobistym. Im łatwiej Cię znaleźć i więcej wartości wnosisz w życie innych, tym więcej zarobisz. By to osiągnąć potrzebujesz stworzyć strategię marki oraz wypracować umiejętność komunikacji w social mediach.

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam/a masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – zapraszam Cię do współpracy. Pomogę Ci przejść Ci medialną transformację i ze swobodą wyrazić siebie, wykorzystując marketing online w swoim biznesie.

Ania Oszajca to trenerka marek osobistych, autoprezentacji medialnej i producent video. Założycielka Akademii Medialnej – przestrzeni ludzi nowych mediów – w której kształci i rozwija mentalność oraz umiejętności do kreowania wizerunku w mediach społecznościowych.

Ania nadaje markom osobowość medialną. Pokazuje jak wydobyć swój indywidualny charakter, kreować wartościowe treści i występować w Internecie, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie.

W weekendy można mnie spotkać na sali szkoleniowej w Katowicach, gdzie prowadzę stacjonarne warsztaty pt. „Marka Osobista Marką Sukcesu” oraz „Storytelling w biznesie”. Dodatkowo, w online prowadzę regularnie szkolenia z nagrywania video i montażu filmów telefonem, pt ”Kamera, Akcja – Autoprezentacja Medialna”. Co tydzień spotykamy się na żywo w online na Akademii Medialnej na warsztatach praktycznych.

Na co dzień, aktywnie prowadzę swoje kanały w mediach społecznościowych. Możesz znaleźć mnie na:

Jeśli masz ochotę widzieć mnie w praktyce i czerpać inspirację – zapraszam do obserwowania i aktywnego udziału.