Anna Oszajca – trener autoprezentacji, marki osobistej, twórca video, specjalista mediów, konferansjer i dziennikarz. Jej misja to zmieniać osoby w osobowości medialne, kreując ich wizerunek w lokalnych biznesach, społecznościach oraz social mediach.

Anna pokazuje, jak wykorzystać kamerę i swój wizerunek do tworzenia silnej marki osobistej i jak występować, żeby inni chcieli to oglądać – a następnie kupować właśnie od Ciebie. 

Jeśli czujesz, że Twój biznes potrzebuje medialnego boosta, a Ty sam masz dość obaw i ograniczeń, które dławią Cię, gdy masz się zaprezentować światu – Anna, jest tym człowiekiem, który zmieni Cię z osoby w osobowość medialną.

 

W jaki sposób chcesz się stać osobą niezależną finansową, skoro nie potrafisz wyrobić w sobie nawyku dyscypliny? Doskonale wiem, że samemu jest bardzo trudno. Dlatego pojawił się pomysł zorganizowania grupowego wyzwania dla takich ludzi jak TY – którzy pragną wolności, ale potrzebują odrobiny motywacji do działania.

Wyzwanie, które trwa 555 dni wyzwala w człowieku nawyk samodyscypliny. Wstawanie codziennie o godzinie 5:55
i spotkania się z tysiącami osób, które na żywo meldują się na livie na Facebook’u.

Gwarantuję Ci, że uzależnisz się od porannego wstawania. Gwarantuję również, że zyskasz dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na realizowanie swoich własnych celów
i marzeń. Codziennie otrzymasz olbrzymią porcję wiedzy, inspiracji i motywacji nie tylko ode mnie, ale również od gości, których zapraszam na live, aby podzielili się swoim doświadczeniem.

Mogę Ci obiecać, że Twoje życie zmieni się nie do poznania. Ale warunek jest jeden – musisz tego chcieć. I wstawać codziennie o godzinie 5:55, żeby być z nami
na żywo.

Nie będzie łatwo, bo Twój umysł zacznie po paru dniach sabotaż i będziesz robił wszystko, żeby nie wstać. Przetrwaj to. Masz wsparcie moje i wszystkich tych ludzi, którzy codziennie rano wstają tak, jak Ty. Którzy obiecali sobie, podjęli DECYZJĘ, chcą, żeby coś w ich życiu zmieniło się na lepsze.

Obiecaj sobie, że będziesz jutro z nami. Wytrwaj minimum 7 dni a przekonasz się sam, czy było warto.

Sprawdź, jakie wsparcie możesz uzyskać OD ANNY

Wyobraź sobie, że Twój dzień zaczyna się idealnie, jest dobrze zorganizowany i sprawnie realizowany, a Ty cieszysz się dobrym samopoczuciem. Wyobraź sobie, że codziennie dostajesz dawkę życiowej energii, która trzyma Cię od wschodu do zachodu słońca. Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz liczyć na dobre słowo, wsparcie społeczności wiedzę i wiarę w dobre dziś i jutro…

Tym wszystkim jest KLUB 555. Stałym, konsekwentnie realizowanym programem w transmisji na żywo, gdzie metodą małych kroków wzbogacasz swoje życie z ludźmi o wspólnym mianowniku wartości – chcących zrobić z życia arcydzieło.  Przyłącz się do nas i zacznij dzień z dobrą energią!

Środowy program o marketingu to otwarte drzwi dla osób, które chcą wejść w świat social media i rozgościć się tutaj na dobre. Tłumaczę czym jest skuteczna komunikacji online, jak budować swoją markę osobistą oraz jak tworzyć treści do Internetu by przyciągały uwagę. 
Doskonale rozumiem, że wiele osób dopiero zaczyna swoją przygodę z mediami społecznościowymi. Staram się tłumaczyć najprostszym językiem, najbardziej zawiłe sprawy. Gwarantuję Ci rzetelną wiedzę i dobrą zabawę. 
Zapraszam na lekki program o marketingowym zabarwieniu



Anna Oszajca SHOW, środa godz. 19:00