Dołącz do nas!

i stosuj nawyki ludzi sukcesu

Jeśli chcesz coś w swoim życiu zmienić, potrzebujesz mieć chęci, dyscyplinę i wiarę, że dasz radę to zrobić. Jednak, pewnie wiesz, że w praktyce to nie jest takie proste. Dlatego właśnie, sukces leży w tym, aby wyrobić w sobie nawyki, które pomogą Ci działać, nawet jeśli czegoś po drodze zabraknie.

Mam Ci coś ważnego do przekazania...

Klub 555 to… 

… społeczność, która za pomocą porannego wstawania, buduje swoją samodyscyplinę, aby nauczyć się wpływać i kreować swoje życie na takie, jakim chce. 

W praktyce, każdego dnia, spotykamy się o 5:55 podczas krótkiej transmisji live, gdzie wspólnie wzmacniamy motywację do robienia “czegoś więcej” w swoim życiu, ucząc się 13 nawyków ludzi sukcesu. Co tydzień, omawiamy jeden z nich, co pozwala wyrabiać automatyzmy zachowań, dzięki czemu małymi krokami, dokonujemy realnej zmiany.

To właśnie dobre nawyki pomagają budować naszą samodyscyplinę, co przekłada się na to, że nasze postanowienia i cele stają się osiągalne. Konsekwencja w swoim działaniu to klucz do sukcesu. Bez samodyscypliny, nie jesteśmy w stanie wprowadzić do naszego życia żadnej, większej zmiany. Dlatego, jeśli chcesz mieć realny wpływ na swoje życie – dołącz do społeczności Klubu 555 i zrób ze swojego życia prawdziwe Arcydzieło!

Więcej o Klubie 555 znajdziesz na klub555.pl

Załóż konto i dołącz do Klubu 555

Dołącz do Klubu 555 i codziennie wprowadzaj do swojego życia jedną, małą zmianę. W tym celu, wypełnij formularz poniżej. Na podanego maila wyślę Ci dostęp oraz informacje o spotkaniu wprowadzającym, na którym osobiście powiem Ci o tym, co będziemy robić, jakie mamy zasady oraz jak może zmienić się Twoje życie.