top-aldona-1

Moją misją jest odczarowanie branży MLM. Tworzę silnych liderów, którzy budują silne zespoły. Uczę kobiety, jak osiągać wysokie wyniki w tej branży, dzięki budowaniu swojej marki i nienachalnej sprzedaży. Spamowaniu, szablonom i przestarzałym metodom stosowanym w network marketingu – mówię zdecydowanie NIE.

Szkolę, jak spojrzeć na branżę MLM nie z perspektywy produktu, ale modelu biznesowego. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzielę się z tysiącami kobiet, które dzięki współpracy ze mną w błyskawicznym tempie rozwinęły swoje struktury.

poznaj-mnie

Trenerka i mentorka network marketingu, twórczyni programu Espresso w Networku. Autorka kursów „Rekruter MultiLevel” i „Lider MultiLevel”, które warsztatowo uczą jak rekrutować i zarządzać zespołem w branży MLM działając online. Szkoli, jak spojrzeć na branżę MLM nie z perspektywy produktu, ale modelu biznesowego. Pełni także funkcję doradczyni rozwoju osobistego i menedżerki ds. Rozwoju Doradców w firmie Heksagon. Już w 1. roku działania jako doradczyni rozwoju osobistego otrzymała tytuł doradcy roku. Powtórzyła go w kolejnych latach i osiągnęła rekord sprzedaży indywidualnej. Prowadziła z sukcesem zespoły oparte zarówno o władzę formalną, jak i nie formalną, jak również zespoły projektowe. Pomogła wielu osobom osiągnąć ich cele osobiste i biznesowe. Jej pasją jest rozwój osobisty i odkrywanie potencjału ludzkiego.

wrozka

W weekendy można mnie spotkać na sali szkoleniowej w Katowicach, gdzie prowadzę stacjonarne warsztaty m.in. Lider MultiLevel. Dodatkowo regularnie prowadzę szkolenia online z rekrutacji i budowania świadomego biznesu w branży MLM poprzez social media, m.in. „Rekruter MultiLevel”. Co tydzień dzielę się moją wiedzą z zakresu network marketingu, prowadząc na moich social mediach program Espresso w networku. Prowadzę również zamkniętą grupę na Facebooku Ekspert MLM, gdzie uczestnicy tej grupy otrzymują ode mnie wsparcie w swoich działaniach w MLM. Prowadzę także indywidualny mentoring i konsultacje oraz tworzę indywidualne plany rozwoju. Możesz mnie także spotkać osobiście, podczas eventu stacjonarnego Rozwiń skrzydła w branży MLM.

Zapraszam Cię do dołączenia do mojej społeczności w social mediach. Codziennie znajdziesz tam zagadnienia dotyczące rekrutacji, prowadzenia zespołu, sprzedaży, rozwoju w branży MLM. Możesz znaleźć mnie na: Facebooku, Instagramie i YouTube. Prowadzę webinary i warsztaty w grupach zamkniętych oraz wyzwania, które kształtują Twoje umiejętności w branży MLM. Uzupełnieniem mojej komunikacji z Tobą są wywiady z liderami i trenerami kompetencji związanych z tą branżą. Jeśli masz ochotę widzieć mnie w praktyce i czerpać inspirację – zapraszam do obserwowania i aktywnego udziału.