www_555_Home-02
www_555_Home-04
www_555_Home-05
www_555_Home-06

Pamiętam dzień, w którym wymyśliłem Klub 555. Właśnie wtedy na moim ramieniu usiadł motyl. Być może dla racjonalisty wyda się to dziwne, ale ja zobaczyłem w tym zdarzeniu coś mistycznego. Poczułem, że jest to zapowiedź nadchodzącej zmiany w moim życiu. Postępowała ona przez kolejne miesiące. Miałem szereg nowych przemyśleń i doświadczeń, z których czerpałem pełnymi garściami. Dziś już wiem, że Klub 555 zmienił w moim życiu dosłownie wszystko.

Rectangle 83

JAK TO SIĘ STAŁO?

Pewnego letniego poranka, a dokładnie 21 lipca 2018 roku, zupełnie spontanicznie, podjąłem decyzję o poprowadzeniu na Facebooku transmisji na żywo o godz. szóstej, podczas której rzuciłem sobie i mojej kilkudziesięcioosobowej grupie widzów, wyzwanie wytrwania we wczesnym wstawaniu przez 30 dni.
Wytrwaliśmy! A do kilkudziesięcioosobowej grupy dołączały kolejne i kolejneosoby. Postanowiłem wtedy o realizacji nowego wyzwania – wytrwaniu na wczesnym wstawaniu przez 555 dni o godzinie 5:55, którą to postanowiłem zmienić.
Transmisje ostatecznie nazwałem Klubem 555, na cześć godziny 5:55, o której się rozpoczynają.

Rectangle 50@2x
www_555_Home-07
Po 555 dniach spotkań na żywo z moją społecznością i jako prezent z okazji drugich urodzin Klubu, uznałem, że to Klubowicze powinni zdecydować, jak długo jeszcze będzie trwał Klub 555. I zdecydowali! Liczba osób, która pojawiła się na żywo 21 lipca 2020 roku, miała odpowiadać liczbie dni, przez które miałbym jeszcze prowadzić klubowe poranki. Tego dnia na poranną transmisję przybyło 6602 widzów, co dało jeszcze ponad 18 lat codziennego budzenia się razem. Za co jestem ogromnie wdzięczny!
www_555_Home-07

I tak, od lipca 2018 roku, codziennie o godz. 5:55 spotykam się na Facebooku na porannej transmisji na żywo z osobami, które chcą zmieniać swoje życie na lepsze, tworzyć z niego prawdziwe Arcydzieło i ładować się dobrą energią każdego dnia.

A MOŻE I TY DOŁĄCZYSZ
DO NASZEGO KLUBU 555
I CODZIENNIE O GODZ. 5:55
ZACZNIESZ ZMIENIAĆ SWOJE
ŻYCIE NA LEPSZE?

ZAREJESTRUJ SIĘ W KLUBIE 555,
ODZNACZAJ SWOJE
CODZIENNE OBECNOŚCI
I OTRZYMUJ PREZENTY.
DZIAŁAJ ZGODNIE Z TWOIM
HEKSAGONEM SZCZĘŚCIA!
www_555_Home-08
www_555_Home-07

Wspólnie doskonalimy swoją samodyscyplinę i wzmacniamy motywację. Wprowadzamy w nasze życie dobre nawyki praktykując 13 nawyków ludzi sukcesu i dbamy o każdy z sześciu obszarów Heksagonu Szczęścia. Przez 7 dni
w tygodniu, co tydzień, w Klubie omawiamy jeden z trzynastu nawyków ludzi sukcesu, co pozwala spojrzeć na każdy
z nich z różnych punktów widzenia i jednocześnie nad nim pracować. Dobre nawyki stają się dla nas motorem napędowym do działania i utrzymywania motywacji na najwyższym poziomie, a co za tym idzie – skutecznego budowania samodyscypliny, która przekłada się na efektywność we wszystkich podejmowanych planach oraz zwiększa szansę na pozostanie wiernym swoim postanowieniom.

www_555_Home-07

Te wyjątkowe poranne transmisje, bo dla mnie takie są, to okazja do spotkania niezwykle inspirujących osób. Gościć miałem okazję już takie osoby jak: Brian Tracy, Małgorzata Ohme, Paweł Tkaczyk, John. P. Strelecky, Dorota Wellmann, Janina Daily, Andrzej Młynarczyk czy Jacek Santorski.

www_555_Home-10
Jestem spełnionym i szczęśliwym człowiekiem, spełniam swoje marzenia i realizuję pasje. Jestem mistrzem samodyscypliny, szerzącym ideę „13 nawyków ludzi sukcesu” i zachowania balansu w 6 obszarach Heksagonu Szczęścia. Zawsze podkreślam, że życie daje nam różne wyzwania, ale to dzięki odpowiednim nawykom jesteśmy w stanie pokonać nawet największe bariery.
www_555_Home-09
www_555_Home-11

Z pewnością nie jesteś jeszcze przekonany do codziennego,
wczesnego wstawania, więc może e-book “Jak zacząć wstawać wcześnie. Praktyczny poradnik samodyscypliny” Ci w tym pomoże?

www_555_Home-12
www_555_Home-13
Nie tylko ja odczułem w swoim życiu pozytywne efekty po zmianie swoich przyzwyczajeń, ale i wielu innych ludzi, którzy przechodzą wraz ze mną ten proces. Początki jednak bywają dużym wyzwaniem, a jednym z najważniejszych nawyków jest samodyscyplina. Tylko dzięki niej jesteśmy w stanie sukcesywnie wdrażać kolejne wspierające nawyki; podejmować dalsze kroki w dążeniu do naszych marzeń lub celów oraz wytrwać w naszych postanowieniach i dążeniach. Poznaj 13 nawyków ludzi sukcesu, których jestem autorem. Pracuj nad nimi każdego dnia a dokonasz pozytywnych zmian w każdym z obszarów Twojego życia.
www_555_Home-14

ZOBACZ TAKŻE SERIĘ FILMÓW NA MOIM KANALE NA YOUTUBE Z WYZWANIEM
“91 DNI Z NAWYKAMI”, W KTÓRYCH PRZEPROWADZĘ CIĘ PRZEZ WSZYSTKIE
13 NAWYKÓW LUDZI SUKCESU.

www_555_Home-15

Każdy z nas chce być szczęśliwy. Jednak osiągnięcie tego stanu wymaga od nas pracy nad najważniejszymi życiowymi obszarami. Jest ich sześć: praca, finanse, permanentny rozwój osobisty (PRO), relacje, czas dla siebie i zdrowie. Żaden z nich nie jest pierwszy, żaden nie jest ważniejszy.

Kluczem do szczęścia jest zatem życie w pełnej harmonii. Doskonałym ku temu narzędziem jest Heksagon Szczęścia, który pozwoli Tobie utrzymać wszystkie obszary w równowadze.

www_555_Home-16
www_555_Home-17
www_555_Home-19

Heksagon Szczęścia składa się z sześciu, bardzo ważnych obszarów, które równorzędnie wpływają na nasze poczucie spełnienia w życiu. Praca, finanse, permanentny rozwój osobisty, relacje, cza dla siebie i zdrowie każdy z nich jest kluczowy do tego, aby uzyskać swoją życiową równowagę.

Jednak, jak odpowiednio dbać o każdą sferę? Gdzie szukać inspiracji i motywacji do działania?
W odpowiedzi na ten problem, w Klubie 555 skupiam najlepszych ekspertów, którzy są związani z danym obszarem Heksagonu Szczęścia od wielu lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu, które każda z tych fantastycznych osób posiada w oparciu o swoją wiedzę i pracę, dzielą się cennymi
i skutecznymi wskazówkami. Zwracają uwagę na podstawowe błędy oraz podpowiadają, jak odpowiednio pielęgnować swój życiowy balans.

www_555_Home-18
www_555_Home-21
www_555_Home-22
www_555_Home-23

Nie warto błądzić, liczyć na przychylność losu lub ryzykować poczuciem niespełnienia. W wyznaczaniu i osiąganiu celów, dążeniu do osobistej satysfakcji oraz w odkrywaniu i realizacji własnej misji – lepiej korzystać z doświadczenia, wiedzy i pomocy profesjonalistów. Z taką właśnie myślą powstał Plan Rozwoju Osobistego (PRO), którego jestem autorem.

Od zawsze moim marzeniem było, by ludzie w całej Polsce pomagali sobie spełniać nawzajem swoje własne marzenia. I właśnie z taką intencją powstał projekt Gra o marzenia.
Pragnę, by fala dobroci i życzliwości zalała nasz kraj. Marzę, by każdy w Polsce mógł doświadczyć magii i stać się adresatem lub odbiorcą pięknego aktu spełniania najskrytszych marzeń.

www_555_Home-24
www_555_Home-25
www_555_Home-26
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.