Witaj w społeczności!

Twoja rejestracja przebiegła pomyślnie

To, co właśnie się wydarzyło, będzie miało ogromny wpływ na Twoje życie. Zarówno gratuluję, jak i dziękuję Ci za to, że tu jesteś i chcesz zrobić w życiu dla siebie coś więcej. 

Co dalej?

Pewnie teraz pojawia Ci się mnóstwo pytań: co mam robić? Gdzie się widzimy? Gdzie znajdę jakieś materiały? Spokojnie. Już wszystko Ci wytłumaczę.

KROK 1

Odznaczaj swoje obecności

Będziemy widywać się codziennie na transmisji live, o godz. 5:55. Możesz znaleźć je na YouTube’ie lub Facebooku na moich kanałach. Za każdym razem, jak uda Ci się być ze mną na żywo, zaznaczaj obecność na swoim koncie klubowicza. W tym celu należy zalogować się na stronie: 

KROK 2

Spotkanie organizacyjne

Jak wspominałem, Klub 555 to nie tylko poranne wstawanie. Dlatego, zapraszam Cię na spotkanie organizacyjne, gdzie powiem Ci o zasadach oraz o tym, dlaczego najlepsze efekty widać po 91 dniach codziennych obecności.

Jeśli nie chcesz zapomnieć o spotkaniu, polecam Ci dodać sobie wydarzenie wraz z linkiem do swojego kalendarza Google. Klikając w przycisk poniżej, wydarzenie samo doda się do Twojego kalendarza.