Klub 555

1 lipca wyruszam do Santiago de Compostela, będę w podróży niecałe 3 miesiące. Będzie to również ostatnia próba pokonania rekordu w Klubie 555 🙂 i spełnienia mojego marzenia o 5555 osobach na żywo o 5:55.

Zarejestruj się, aby otrzymać przypomnienie.

Zależy mi na Twojej obecności!

Czym jest klub 555

Pewnie zastanawiasz się, co ma wspólnego poranne wstawanie z budowaniem finansowej niezależności i po co w ogóle powstała inicjatywa klubu 555? Już Ci wyjaśniam.

Każdy człowiek na świecie, chce być po prostu szczęśliwy. Mamy swoje marzenia, cele i głęboko wierzymy, że mamy jeszcze czas aby je zrealizować. Ufamy, że pewnego dnia pojawi się coś lub ktoś, kto nada sens naszemu życiu i doprowadzi do tego, że marzenia się spełnią. 

Muszę Cię zmartwić – niestety tak się nie stanie. Problem ludzkości polega na tym, że chcemy być szczęśliwi, ale nie chcemy stawać się szczęśliwymi. Nie chcemy podejmować decyzji, podjąć pracy, wyzwania, które się z tym wiąże.

Do tego potrzebna jest dyscyplina. A przecież wolność, to robienie tego, co sobie zaplanowaliśmy, prawda? Zatem wolność to dyscyplina!

W jaki sposób chcesz się stać osobą niezależną finansową, skoro nie potrafisz wyrobić w sobie nawyku dyscypliny? Doskonale wiem, że samemu jest bardzo trudno. Dlatego pojawił się pomysł zorganizowania grupowego wyzwania dla takich ludzi jak TY – którzy pragną wolności, ale potrzebują odrobiny motywacji do działania. Wyzwanie, które trwa 555 dni wyzwala w człowieku nawyk samodyscypliny. Wstawanie codziennie o godzinie 5:55
i spotkania się z tysiącami osób, które na żywo meldują się na livie na Facebook’u.

Gwarantuję Ci, że uzależnisz się od porannego wstawania. Gwarantuję również, że zyskasz dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na realizowanie swoich własnych celów
i marzeń. Codziennie otrzymasz olbrzymią porcję wiedzy, inspiracji i motywacji nie tylko ode mnie, ale również od gości, których zapraszam na live, aby podzielili się swoim doświadczeniem. Mogę Ci obiecać, że Twoje życie zmieni się nie do poznania. Ale warunek jest jeden – musisz tego chcieć. I wstawać codziennie o godzinie 5:55, żeby być z nami
na żywo.

Nie będzie łatwo, bo Twój umysł zacznie po paru dniach sabotaż i będziesz robił wszystko, żeby nie wstać. Przetrwaj to. Masz wsparcie moje i wszystkich tych ludzi, którzy codziennie rano wstają tak, jak Ty. Którzy obiecali sobie, podjęli DECYZJĘ, chcą, żeby coś w ich życiu zmieniło się na lepsze.

Obiecaj sobie, że będziesz jutro z nami. Wytrwaj minimum 7 dni a przekonasz się sam,
czy było warto.

Poznaj Ekspertów Klubu 555 – Barbara Lech, Anna Oszajca i Łukasz Choiński

Sprawdź, w jaki sposób wczesne wstawanie wpływa na zwiększenie dochodu

Odtwórz wideo

Jak dołączyć do klubu 555

Codziennie o godzinie 5:55 jestem z Tobą na żywo podczas transmisji live w serwisie Facebook. Dołącz do mnie już dziś. Jeżeli chcesz podjąć moje wyzwanie zarejestruj się, aby codziennie zameldować swoją obecność.

Poznaj historie naszych klubowiczów

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Co daje mi Klub 555?

Tym wyzwaniem 555 prawie cała moją rodzinę do działania i zmiany nawyków: siostrę, mamę, a ojciec motywuje się przy nas.
Mama już ma trzeci dzień bez słodyczy i szykuje sobie kolejne wyzwania. Inspirują ją spotkania i mówi, że chce jej się wstać o 5.55 czuje się bardziej rześka i znika rozleniwienie… więcej jej się chce. Myślę, że zadziałała też siła entuzjazmu tylu ludzi i sam fakt, że nie ma wymówek. Spotykamy się codziennie o tej samej porze. Przynależność do grupy i systematyczne codzienne motywowanie do działania, powtarzanie wiedzy, wsparcie. Mama ma 72 lata i na nowo budzi się do życia.

Ewa Rolak

Cała masa czasu, satysfakcja, że mój dzień rozpoczyna się o 5 rano. Świadomość, że już nigdy nigdzie się nie spóźnię . Pokonywanie własnych barier, codzienne przypominanie po co to wszystko! Już nie ma takich dni, które „przeciekają mi przez palce”. Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję. Bez wyzwania było by mi trudno, choć wspominałam kiedyś, że już miałam plan na wczesne wstawanie, ale jego realizacja zajęłaby mi dużo czasu i nie wiadomo czy by się powiodła.

Barbara Duda

1. Mam przy biurku wypisane wszystkie cytaty, które mnie ujeły
2. Zaczęłam z sobą rozmawiać słuchać siebie,
3. Zaczęłam jeździć na rowerze.
4. Dużo więcej czasu podczas dnia wykorzystuje.
5. I teraz wooww…
Jestem właśnie nad morzem. Było to dla mnie marzenie od długiego czasu. Nigdy wcześniej nie byłam nad Bałtykiem. I wczoraj wsiadłam w samolot sama i przyleciałam do Gdańska i jestem z siebie ogromnie dumna i wiem że to ZASŁUGA 555 Dziękuje i do zobaczenia jutro. Już nie mogę doczekać się kolejnych sukcesów.

Maria Porczak

Wyzwanie 30dni na tyle mocno do mnie trafiło i od razu utożsamiłem się z tym, że od tamtejszego webinaru od razu wiedziałem, że brakuje mi kompletnie SAMODYSCYPLINY do pracy praktycznie ze wszystkim. Stąd zmarnowane lata wcześniejsze kiedy nie wykonywałem konkretnej pracy nad sobą i swoimi celami bo ich nie było. To co do tej pory wypracowałem to rzeczywiście regularne wstawanie przed szóstą z czym zawsze akurat miałem problem.
Wstawanie i słuchanie Ciebie łączę z aktywnością fizyczną – marsz lub marsz + bieg. Niedawno pojechaliśmy z Agnieszką na krótki wyjazd wakacyjny połączony z rozwojem w woj.  pomorskim i aż się sobie nadal nie mogę nadziwić, że potrafiłem z rana po wysłuchaniu Ciebie iść pobiegać w czasie deszczu. Wow !
Niby drobnostka – mnie to bardzo cieszy ! A tak na marginesie na wyjeździe również spotkaliśmy uczestniczkę Twojego Klubu 555.

Jarosław Brak

Codzienny live z Tobą daje jednak więcej. Czasem rano siedziałem sam ze
sobą i moje myśli były rozbiegane, Ty jednak w ciągu tych 20 minut zawsze
poruszysz ciekawy temat, czasem przeczytasz jakiś cytat, opowiesz jakąś
historię która wymusza na mnie myślenie, refleksję lub natychmiastowe
działanie.
Co mi dało bycie z Tobą w klubie 555? Codzienna garść refleksji i wiedzy jaką otrzymuję z rana podnosi moją skuteczność, motywuje oraz zwiększa szanse na osiągnięcie życiowych celów.

Marcin Szymiak

Fryderyk Karzełek

Ekspert w dziedzinie finansów osobistych. Właściciel kilku firm z branży finansowej oraz szkoleniowej. Doświadczony szkoleniowec. Od prawie trzydziestu lat nieustannie związany z branżą finansową. Doświadczenie w branży zdobywał w Niemczech, aby po kilku latach wrócić do Polski, gdzie stworzył m.in. firmę Polskie Doradztwo Finansowe, której od początku przewodzi na stanowisku Prezesa Zarządu. Autor książki „Pieniądze są SEXY” stanowiącej autobiograficzny poradnik z zakresu finansów i rozwoju osobistego.

28 lat dochodziłem do tej prawdy...

Odtwórz wideo
Bycie zamożnym nie wystarczy, żeby być szczęśliwym. Na pewnym etapie swojego życia poległem z powodu braku samodyscypliny, dlatego powstał Klub 555, a później 13 nawyków, które praktykujemy wspólnie każdego tygodnia. Zapraszam do zapoznania się z rozmową z Anna Oszajca, inspirująca, czasem zabawna, a na pewno wychodząca poza „ramy”.

Skontaktuj się ze mną!