Heksagon PRO

Jak zacząć wstawać rano

Praktyczny poradnik samodyscypliny

Bezpłatny e-book

Czy wiesz, że poranne wstawanie ma duże znaczenie dla Twojej efektywności? Zaniedbując higienę snu, wstajesz z rozdrażnieniem i niechęcią do działania, a przy tym wciąż czujesz zmęczenie. To efekt braku dopasowania się do rytmu dobowego, co wpływa również na Twoje zdrowie. Na szczęście można to zmienić! Wystarczy wyrobić w sobie jeden nawyk, który pomoże budzić się w pełni motywacji. Ten nawyk to samodyscyplina. Tylko… czy wiesz, jak go w sobie wypracować?

Co znajdziesz w e-booku o porannym wstawaniu?

Czy wiesz, co właściwie daje nam poranne wstawanie? Być może pomyślisz teraz: “ból głowy”, “zmęczenie”, “krótszy czas snu”. Co jednak, jeśli okazuje się, że Twój poranek wpływa na cały Twój dzień, a Twoje dni na całe Twoje życie? Budząc się z uczuciem zmęczenia, bez chęci do działania, nie wspominając już niskiego poziomu produktywności, zaczynasz tracić motywację i w efekcie- szansę na rozwój.

Poznaj sposoby na to, jak za pomocą porannego wstawania zacząć budować swoją samodyscyplinę, która pomoże Ci zarówno dobrze zaplanować czas, jak również odzyskać siłę do realizowania swoich planów. Sprawdź, za pomocą krótkiego testu, czy Twoje dotychczasowe poranne nawyki pozwalają Ci w pełni wykorzystywać swój potencjał, a następnie, dzięki praktycznemu plannerowi, zacznij wdrażać metodę małych kroków, która pozwoli Ci zamieniać Twoje marzenia w realne cele.

ODBIERZ JUŻ TERAZ SWÓJ BEZPŁATNY E-BOOK

I ZBUDUJ SWÓJ NAWYK SAMODYSCYPLINY!

Co daje nam nawyk samodyscypliny?

Każdy z nas planuje jakieś zmiany w swoim życiu. Niektóre są dla nas proste i przyjemne, ale inne bywają trudne do wdrożenia, przez co często odwlekamy ich realizację. Szczególnie, jeśli planujemy zmienić swoje przyzwyczajenia czy upodobania, które od lat towarzyszyły nam każdego dnia i stały się naszą codziennością.

Samodyscyplina to jeden z 13 nawyków ludzi sukcesu, który pomaga nie tylko realizować skutecznie swoje cele, ale również pozwala rozwijać siebie i swoje kompetencje. Dlatego, tak ważne jest, aby wyrobić w sobie ten nawyk i konsekwetnie trenować swoja silną wolę. Jak? Jednym z najlepszych sposobów jest… właśnie poranne wstawanie!

Poznaj Fryderyka Karzełka – mistrza porannego wstawania i samodyscypliny

Fryderyk Karzełek mówi o sobie, że jest szczęśliwym człowiekiem, spełniającym swoje marzenia i realizującym pasje. Jest również mistrzem samodyscypliny, szerzącym ideę „13 nawyków ludzi sukcesu” i zachowania balansu w 6. obszarach Heksagonu Szczęścia. Zawsze podkreśla, że życie daje nam różne wyzwania, ale to dzięki odpowiednim nawykom jesteśmy w stanie pokonać nawet największe bariery.

Codziennie, od lipca 2018 roku, w ramach Klubu 555, budzi tysiące ludzi do tego, aby na drodze zmiany nawyków, zmieniali swoje życie na lepsze i tworzyli z niego prawdziwe Arcydzieło. Zanim jednak zaczął budzić innych, najpierw musiał obudzić siebie, a trwało to wiele lat.

Wszystko, co przeżył, solidnie ukształtowało jego umiejętności w określaniu celów i ich konsekwentnej realizacji. Dzięki temu, jako mentor, z pasją wspiera ludzi w rozwoju osobistym.

Dla kogo jest ten e-book?

Jeśli tylko…

 • czujesz, że masz problem z wdrażaniem zmian w życie;
 • budzisz się dość późno i nie wiesz, jak to zmienić;
 • czujesz, że gdzieś tracisz część dnia, nie potrafiąc jej wykorzystać;
 • chcesz znaleźć sposób na lekkie, poranne wstawanie;
 • szukasz wskazówek, które pozwolą Ci zadbać o swoją poranną rutynę;
 • brakuje Ci sprawdzonych metod na to, by codziennie motywować się do działania…

to ten praktyczny poradnik jest właśnie dla Ciebie!

Co zyskasz po przeczytaniu e-booka?

Każdy z nas potrzebuje czasami wskazówek, dzięki którym zaczyna kierować się w dobrą stronę, ku realizacji swoich celów. Wdrażając w życie wiedzę i wskazówki zawarte w tym e-booku:

 • zrozumiesz, jak Twoje poranki wpływają na Twoje dni, a co za tym idzie- na całe Twoje życie;
 • nauczysz się, jak praktykować nawyki, które pomogą Ci wcześnie wstawać i zmienią Twoje życie na lepsze;
 • zweryfikujesz swoją poranną samodyscyplinę i sprawdzisz, czy Twoje nawyki sprzyjają Twojemu rozwojowi;
 • dowiesz się, jak planować swoje poranki, aby korzystać z tego czasu na maksimum możliwości;
 • poznasz od środka historię osoby, która dziś jest mistrzem samodyscypliny, którym Ty też możesz się stać;
 • zyskasz szansę na poznanie i dołączenie do społeczności, która każdego poranka wstaje razem, by zmieniać swoje życie na lepsze.

Nie zwlekaj! Każdy moment jest dobry, by wyrobić w sobie nawyk samodyscypliny i zacząć w pełni wykorzystywać poranki! Wskazówki są na wyciągnięcie ręki.

Heksagon PRO

Właścicielem marki Heksagon PRO jest Heksagon Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ulicy Mickiewicza 29 zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Gliwicach, X Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000326312.